דולבים בשימוש לעיבוד בשר בקר

דנקור עיבוד מזון, חברה הממוקמת בבלפסט, משתמש בדולבים מעל 10 שנים, לאיסוף יומי של חומר גלם ועיבוד מוצרי לוואי של בשר בקר.

קוד צבע

Duncrue Stacked Filled Dolavs

עם 30-40 דולבים בשלושה צבעים שונים (כחול, חום ואפור) עבור כל ספק בכל אחד מארבעה אתרי הייצור, חברת דנקרו ייצור מזון יש יותר מ 160 מיכלים . המיכלים יוצאים ריקים וחוזרים מלאים . 30-40 דולבים חוזרים מלאים כל יום. בכל מיכל יש 500 ק"ג של שומן. מבלפסט, הבשר עובר לאנגליה ואירלנד  למפעלי מזון מהיר,  לדוכני דגים וטוגנים וגם לקייטרניג ומאפיות, כמו גם למלונות ומסעדות.

 

שינוע

מיכלי דולב המלאים מתהפכים באמצעות מהפך עם מלגזה לתוך מיכלי קבלה, ובמהלך ההיפוך המיכל נתמך ע"י הרננרים האינטרגליים החזקים שלו. זו אחת הסיבות שדאנקור בחרו לעבוד עם דולב. "הדולבים מפלסטיק, בהשוואה למיכלי המתכת, קלים הרבה יותר, ויכולים למלא טריילר של 40 רגל עם 50 דולבים מלאים מוערמים לגובה של שניים ועדיין להשאר בתחום החוקי המותר להעמסה. " אומר קולין טווידי, המנכ"ל. "המיכלים קלים להערמה ועמידים מאד למרות העבודה הקשה וה"התעללות, של המלגזנים והספקים שרואים בהם לפעמים עגלות אשפה ודוחפים אותם עם המלגזות. רוב המיכלים תקינים לחלוטין גם אחרי 4 שנות עבודה קשות.

קלי משקל

בתהליך עיבוד הבשר, נדרש אישור לעבוד עם חומרים מורשים למזון - וזה מה שמיכלי הפלסטיק של דולב עושים, והם מיכלי דולב עומדים בתקן הנדרש ע"י מחלקת החקלאות לדרישות למפעלי בשר.בעלי האישורים המתאימים, להבדיל מהרבה מאד מיכלי מתכת שאינם עומדים בתקנים. 

כאשר צריך לשטוף מיכל דולב, משתמשים במפעל במים ללא כימיקלים בטמפרטורה של מעל 82 מעלות צלזיוס - ואז המיכלים מוכנים לסבב הבא

 Washed Empty Dolavs

דולבים שטופים וריקים